2016.06.01. Református Szeretetszolgálat vendégségben nálunk

Az Élet Fája Református Gyülekezeti Házban június 1-én a Református Szeretetszolgálat munkatársai, a 10 éves fennállásuk alkalmából, ruha és élelmiszercsomaggal ajándékozták meg a gárdonyi nagycsaládosokat, illetve a gyermekeit egyedül nevelő szülőket, összesen 10 családot, a Fókusz Családsegítő Szolgálat és a Gárdonyi Református Egyházközség javaslatára. Az élelmiszercsomagban alapélelmiszerek (rizs, konzerv, olaj, cukor, liszt, kakaó), tisztálkodási szerek (fogkefe, fogkrém, szappan) voltak, de a Szeretetszolgálat gondolt a kisebbekre is, ezért mindegyik csomagba belecsempésztek egy kis édességet is. A szeretetszolgálat munkatársait Karl Melinda Nagytiszteletű Asszony (a Gárdonyi Református Egyház lelkésznője) és Tényiné Gölöncsér Éva ( a Gárdonyi Református Egyházközség gondnoka) fogadta. A Református Szeretetszolgálat koordinációs munkatársa, Mérei Erzsébet elmondta, hogy a segélyszervezet református hátterű, keresztény alapértékekre épülő segélyezéssel és fejlesztéssel foglalkozik, nemre, vallásra, politikai hovatartozásra való tekintet nélkül segít. Ezen kívül rengeteg kezdeményezést indítanak, mint például a Nyilas Misi Ösztöndíj Program, ahol tehetséges gyermekeket segítenek.


Ezúton is szeretnénk megköszönni a Magyar Református Szeretetszolgálatnak az adományt valamint Isten áldását kérjük további szolgálatukra, munkájukra.
Oláh Adrienn

This entry was posted in Fényképek, felajánlás, Hírek. Bookmark the permalink.

Vélemény, hozzászólás?